Literarna čajanka je prireditev, ki ima na naši šoli že dolgo brado. Brade nismo merili, zato vam bomo s podatkom, koliko let je že z nami, postregli prihodnje leto.

Poleg proslave in obdarovanja Dedka Mraza je čajanka priložnost, da se srečamo s starši naših učencev in vrtčevih otrok, vaščani naše in okoliških vasi. Učenci in mentorji pokažejo, kaj znajo in zmorejo, in čeprav nas je tako malo, nam vsako leto uspe pripraviti prireditev, ki bi nam jo zavidala tudi kakšna večja šola.

Kot običajno se ključ do uspeha skriva v sodelovanju in prizadevnosti vseh udeleženih, učiteljev in učiteljic, spremljevalk in mentoric, vzgojiteljic in njihovih pomočnic, učencev, ki se hitijo preoblačiti med točkami, in vrtčevih otrok, ki jim pomagamo na naš veliki oder. Hvala tudi obiskovalcem za polno dvorano. Zdaj res razumemo, da je bila lanska premajhna.

S pozitivno energijo in dobro voljo lahko pridemo na konec sveta!